12SPRINGS Curve One en Curve One XL voor openbaar gebruik
De Curve One zijn gepatenteerde modellen trampolines die erg populair zijn in de recreatie. Deze schuine trampoline heeft talloze mogelijkheden. Het middenstuk van de CURVE XL is bijna 2 meter langer dan de CURVE ONE. In beide uitvoeringen zorgt deze unieke trampoline voor ultiem veel springplezier.
Trampolineparken voor openbaar gebruik
Een Trampolinepark op maat laten maken klinkt wellicht uitdagend, maar wij gaan hem graag aan. Even bij ons langskomen is uiteraard wel zo makkelijk. Maar je kunt uiteraard een vrijblijvende offerte krijgen op basis van je maatvoering. Desgewenst komen we bij jou langs op de locatie om alles in te meten. Even bellen is het snelste!
Ons Peutertrampolinepark is speciaal geschikt voor de allerkleinste jumpers. Hiermee krijgen peuters en kleuters hun eigen springgedeelte zodat ze naar hartelust veilig kunnen springen.
Akrobat Gallus Public Use
De meest robuuste en duurzame trampoline is de Akrobat Gallus. Een gigant met alle uitrusting om eindeloos veel sprongen te weerstaan. Deze is verkrijgbaar in verschillende maten.
Maatwerk
Ben je naar iets specifieks op zoek wat er niet tussen staat? Wij weten zeker dat we samen een mooi ontwerp kunnen maken voor jouw locatie of project. Neem vrijblijvend contact met ons op voor advies..