Gepassioneerde freerunners, atleten, turnsters en turners en enthousiaste trampolinespringers opgelet! Op zaterdag 17 juni 2023 vindt er weer een Tantum Fan Meeting plaats, het evenement dat je absoluut niet wilt missen. Het belooft weer een middag vol fun en onvergetelijke ervaringen te worden. Laten we eens kijken naar wat je kunt verwachten tijdens dit unieke evenement.
In het kort Event: Tantum Fan Meeting met o.a. Rutger Schipper Datum: zaterdag 17 juni 2023 Sessie 1: 13:00 – 14:30 uur Sessie 2: 15:30 – 17:00 uur Locatie: showterrein 12SPRINGS in Rhenen Voor deelnemers: drinken en een snack Voor ouders: koffie en thee De perfecte locatie De Tantum Fan Meeting wordt gehouden op ons prachtige + 1.000m2 showterrein, dat vol ligt met de tofste Trampolines, Airtracks en andere Airproducten. De perfecte locatie voor een evenement vol actie en plezier. Alles mag uitgeprobeerd worden!
Programma Er worden twee sessies georganiseerd. Beide sessies kennen hetzelfde programma. Het start met een warm welkom en een introductie van de trainers en experts die aanwezig zullen zijn om hun kennis en ervaring met jou te delen. Of je nu een beginner bent die de basisprincipes wil leren of een gevorderde die zijn vaardigheden wil verbeteren, er is voor elk niveau iets te beleven. Je kunt je helemaal gaan uitleven op het showterrein.
Tijdens de Fan Meeting kun je werken aan je techniek, kracht en creativiteit. Professionals zullen demonstraties geven en je begeleiden bij het uitvoeren van sprongen, flips en trucs op verschillende obstakels en parcoursen. Het is een geweldige kans om nieuwe moves te leren en je grenzen te verleggen onder begeleiding van de besten in het vak.
PS: er is ook een kraam met Tantum kleding en accessoires!
Nieuwe vrienden maken Een van de mooiste aspecten van de Tantum Fan Meeting is de mogelijkheid om jongens en meiden met dezelfde interesses te ontmoeten. Het biedt de gelegenheid om nieuwe vrienden te maken, ervaringen uit te wisselen en van elkaar te leren. En, leuk nieuws, de 12SPRINGS Promotors zijn er ook bij!
Nagenieten met foto’s en video’s Tijdens de Fan Meeting worden mooie, nieuwe herinneringen gecreëerd. Leg ze zelf vast met foto’s en video’s en zet het op social. Vergeet ons niet te taggen! Uiteraard zullen wij ook leuk beeldmateriaal maken en na afloop ontvang je het van ons per mail. Ook zal het op onze socials gedeeld worden. Houd onze kanalen dus goed in de gaten.
Cadeautje! Je gaat sowieso niet met lege handen naar huis na de Tantum Fan Meeting. Je krijgt van ons namelijk nog een cadeautje! Er ligt een gloednieuw paar antislip sokken voor je klaar! Deze sokken zorgen door de siliconen antislip ervoor dat je veilig kunt jumpen en oefenen.
De Tantum Fan Meeting 2023 belooft een middag vol actie en plezier te worden. Een must voor iedereen die fan is van Trampolines, Airtracks en andere Airproducten. Mis het niet en zorg ervoor dat je op zaterdag 17 juni 2023 aanwezig bent op ons showterrein voor een onvergetelijke Tantum Fan Meeting!
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te openen. Door toestemming te geven voor deze technologieën kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit negatieve gevolgen hebben voor bepaalde functies en kenmerken.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel om het gebruik van een specifieke uitdrukkelijk door de abonnee of gebruiker gevraagde dienst mogelijk te maken, of met als enig doel de uitvoering van de verzending van een communicatie via een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel om voorkeuren op te slaan die niet zijn aangevraagd door de abonnee of gebruiker.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor statistische doeleinden.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder een dagvaarding, vrijwillige medewerking van uw internetprovider of aanvullende gegevens van een derde partij kan de informatie die voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald, gewoonlijk niet worden gebruikt om u te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen aan te maken voor het verzenden van reclame of om de gebruiker te volgen op een website of op verschillende websites voor vergelijkbare marketingdoeleinden.